Skype İngilizce Dersleri ile Konuşma Egzersizi

skype İngilizce konuş

Kolay İngilizce öğrenmek için bu güne kadar birçok alternatifi test etmiş olabilirsiniz. Bunlardan ilk akla gelen bir İngilizce kurs programına yazılmaktır. Ancak İngilizce kurs programlarının çoğu, okullarda izlenen eski metotların bir devamı niteliğinde, ders kitapları okuyup gramer kurallarına takılıp kalınarak eğitim-öğretim vermeye gayret ettiğinden dilediğiniz olumlu sonucu görememenize sebep olmuş olabilir. Dahası çok yüksek maliyetlere göğüs gererek kayıt olunacak özel İngilizce kursları, iş yaşamı içinde koşturan insanlar için pek pratik bir yol değildir.

Kursa gitmeden İngilizce öğrenmek için bir takım kitapları alıp, İngilizce dil bilgisi kurallarını öğrenmeye ve de İngilizce kelimeler ezberlemeye çalışıyor olmak da istediğiniz başarıyı sağlamamış olabilir. Bu durumda artık, İngilizce öğrenmenin yegane yolunun yurt dışına gitmek olduğuna inanmaya başlamış olabilirsiniz.

Ama bu haklı bir kanaat değildir. Hiç bir şekilde yurt dışına gitmediği halde akıcı İngilizce konuşan pek çok insan mevcut. Ayrıca İngilizce eğitimi için başka bir ülkeye çıktığı halde İngilizce konuşamadan geri dönenleri de hatırlamakta fayda var.

Yabancı ülkelerde İngilizce öğrenmek güzel bir uygulama olabilir. Bunun için ilk olarak temel düzeyde İngilizce anlayıp, derdinizi anlatabilecek bilgiye vakıf bir biçimde yurt dışına çıkmak lazımdır. Eğer böyle olmazsa oldukça problemli bir süreç ve büyük bir olasılıkla başarısızlıkla son bulacak bir tecrübe yaşamak kaçınılmazdır. Yurt dışı eğitim kurslarının çok yüksek maliyetlerini de göz önünde bulundurduğunuz zaman, işte bu hususta kararınızı vermeden önce çok daha akıllıca olan Skype sitesi üzerinden konuşarak İngilizce öğrenme alternatifini düşünmek faydalı olacaktır.

Skype İngilizce Konuşarak Öğren

Bu linke tıklayıp erişebileceğiniz konuşarak öğren yöntemi, ana dili İngilizce olan eğitimciler ile pratik konuşma eğitimleri sunan internet üzerinden bir program olarak düşünebilirsiniz. Normal İngilizce kurslarındaki dersliklerde sadece hafta içi ya da hafta sonu yapılan 3-4 saat süren İngilizce konuşma gruplarının aksine işte bu programda: yalnızca hafta içi 10 dk,yirmi dk veya otuz dakika süren eğitimler alabiliyorsunuz. Bir başka ifadeyle hafta içi Beş gün süresince ayarladığınız bir saatte kendi ana dili İngilizce olan eğitmen ile karşılıklı İngilizce konuşma pratiği yapıyorsunuz. Başta bu zaman çok kısa gibi görünebilir lakin, ders direk sizinle işlendiği için 10 kişilik bir sınıfla aldığınız derslerle hemen hemen benzer bir hesaba geliyor.

Diğer İngilizce kurs programlarından farkı:

  • İnternet üzerinden eğitim
  • Eğitmenle karşılıklı pratik konuşma
  • Ana dili İngilizce olan eğitmenler
  • İyi hazırlanmış bir eğitim izleme sistemi
  • Ücretsiz Deneme Dersi

Konuşarak öğren (İnter İngilizce) sistemini bedava test edebilirsiniz. İşte bu bağlantıya tıklayıp ücretsiz deneyin formunu doldurmak yeterli. Daha sonra kursun Türkiye tarafından birisi sizi arayıp bir takım genel bilgiler verdikten sonra kendi ana dili İngilizce olan bir eğitmen ile yapacağınız deneme konuşması için size elverişli bir saat belirliyor. Belirlenen saatte yabancı eğitimci sizi yurt dışından arayarak İngilizce durumunuzu ölçmek adına yaptığınız iş, sevdiğiniz şeyler gibi bir takım sorular yöneltiyor. Seviye durumunuz hakkında Türkiye şubesinden bilgi alabileceğinizi aktarıp görüşmeyi sonlandırıyor. Sonrasında Konuşarak Öğren Türkiye görevlisi sizi telefonla arayıp üyelik işlemleri hakkında size ayrıntılı bilgi aktarıyor.

Ücretsiz Deneme Dersi Formunu Doldurmak İçin Burayı Tıklayın!

Konuşarak Öğren Programının İşleyişi

skype İngilizce konuşKonuşarak Öğren programına üye olduğunuz zaman tarafınıza bir giriş şifresi veriyorlar. Verilen şifre vasıtasıyla sisteme girdiğiniz zaman geçmiş ve gelecek derslerinizin içeriğini, öğretmeninizin değerlendirme notlarını ve bununla birlikte İngilizce çalışmalarrınızda kullanabileceğiniz bazı kaynakları görebiliyorsunuz.

İlk olarak dersleri gün içerisinde sizin ayarladığınız zaman içerisinde gerçekleştiriyorsunuz. Bu size çok büyük bir kolaylık ve esneklik sağlıyor. Kısacası bir İngilizce kursuna gitmek amacıyla yollarda zaman kaybı olmuyor. Konuşarak öğren eğitimleri Skype ile yapılıyor. Örneğin 20 dakikalık bir kurs tercih ettiyseniz ve saati 08.30 olarak belirlediyseniz. Hafta içi her gün 08.30’da yabancı öğretmeniniz sizi Skype’dan arıyor ve 08.50’ye dek ders yapıyorsunuz.

Derse ilk başladığınızda birazcık genel konulardan konuşma pratiği yapıyorsunuz. Sonrasında öğrenci sayfanızdan ulaşabileceğiniz her gün için İngilizce seviyenize göre ayarlanmış bir eğitim konusu işlemeye başlıyorsunuz. Ders konularına ait okuma parçaları ve de ingilizce kelime listeleri bulunuyor. Dersle ilgili öğretmeniniz size bir takım sorular soruyor ve karşılıklı konuşma pratiği gerçekleştiriyorsunuz. Dersin sonunda eğitmeniniz yapmış olduğunuz yanlışları size anlatıyor. Dersin bitiminde öğretmen, öğrenci panelinize söylediği yanlışlarınızı yazarak yaptığınız çalışmalarla alakalı puanlar veriyor.

Ayrıca gerçekleştirdiğiniz tüm pratik konuşma dersleri programa kaydediliyor. Böylece istiyorsanız ders görüşmelerinizi bilgisayarınıza indirip istediğiniz vakit bir daha dinleyerek işlediğiniz konuları pekiştirip yanlışlarınızı süratli bir şekilde telafi edebiliyorsunuz.

Konuşarak öğren online İngilizce programında öğretmeninizden memnun değilseniz Türkiye şubeyi arayarak eğitmen değiştirilmesini isteyebililyorsunuz. Aynı zamanda program süresince belirli sayıda ders erteleme ve eğitim dondurma hakkınız var. Bu şekilde yoğun olduğunuz ya da acil bir işiniz olduğunda işte bu haklarınızı kullanıp dersleri yine kendi programınıza göre belirleyebiliyorsunuz.

Ücretsiz Deneme Dersi Formunu Doldurmak İçin Tıklayın!

Başlangıç Seviyesi İçin İngilizce Eğitim Seti

Konuşarak Öğren programı içerisinde her ne kadar başlangıç seviyesi bulunsa bile, Skype üzerinden yapılan İngilizce konuşma derslerinde yabancı eğitmenlerle iletişim kurabilmek adına belli bir miktar temel İngilizce seviyesine sahip olmak gerekiyor. İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için öncelikle kendini ifade edebilecek ve günlük konuşma İngilizcesini anlayacak kadar İngilizce seviyesinde olmalarını öneriyoruz.

Yeni başlayanlar için de, Rahat İngilizce programını tavsiye ediyoruz. Bu İngilizce setinde bulunan gramer eğitimleri ve konuya özel olarak hazırlanmış mini hikaye derslerini dinleme yoluyla etkili bir şekilde ve kolay İngilizce öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda mini hikaye mp3 derslerinde kullanılan bol tekrarlı dinle ve cevapla yöntemi ile daha ilk başlangıç seviyesinden itibaren kendi kendinize dinleme ve de konuşma pratiği yapma imkanı bulacaksınız.

Temel İngilizce Eğitim Seti İndirmek İçin Burayı tıklayın!

Sıfırdan başlayan biri, Rahat İngilizce setini ortalama 2 buçuk 3 ay içinde tamamlayabilir. Söz konusu eğitim setini tamamladıktan sonra iyi bir intermediate seviye İngilizce temeline gelmiş olacaksınız. Sonrasında Konuşarak Öğren programı bedava deneme dersine girip programa üyelik yaptırmak için kararınızı netleştirebilirsiniz. Şuan da hali hazırda İngilizce seviyem intermediate düzeyde diyorsanız, hemen aşağıdaki linke tıklayarak ücretsiz deneme dersi için formu doldurabilirsiniz.

Bedava Deneme için Burayı tıklayın!

Effortless English Seti İle Pratik İngilizce Öğren

Effortless English seti, orta ve üzeri İngilizce bilgisine sahip olan okuduğu ve dinlediği İngilizceyi anlayan ama akıcı İngilizce konuşamayanlar için geliştirilmiş bir sistemdir. Amerikan vatandaşı A.J. Hoge tarafından derlenip geliştirilmiş bir İngilizce eğitim setinin de adıdır. Yaklaşık 9 yıldır piyasada olan bu sistem, okullarda ve kurslarda orta ve ileri düzey İngilizce seviyesine kadar gelip, bir türlü istediği gibi İngilizce konuşamayanlara yardımcı  olmuştur.

AJ-Hoge_effortless-englishSon zamanlarda gittikçe popüler olan Effortless English seti, dinleme ağırlıklı bir eğitim metodunu ve soru cevap hikayelerini kullanarak pratik İngilizce konuşma yeteneğinizi geliştirmeyi hedefler. Set içerisinde mp3 formatında audio dinleme dersleri ile bu derslere ait textler vardır. Yani Effortless English seti, multimedya CD ler gibi bir bilgisayar programı değildir. Mp3 derslerini bilgisayarınıza indirip dinleyerek İngilizcenizi geliştirirsiniz. İsterseniz bu mp3 derslerini telefona, tablete ya da mp3 çalara kopyalayıp istediğiniz yerde de dinleyerek İngilizce öğrenebilirsiniz.

Yeri gelmişken belirtelim ki Effortless English seti, Türkçe destekli olmadığı için temel düzeyde olan ve sıfırdan yeni başlayanlar için uygun bir set değildir. Bu set, “İngilizceyi anlıyorum ama konuşamıyorum” diyenler için biçilmiş kaftan gibidir. Bir başka ifadeyle bu set, orta seviye (B2) diye bilinen upper-intermediate ve üzerindeki arkadaşların, akıcı İngilizce konuşmayı geliştirmek isteyenler için idealdir.

Effortless English sitesine bakarsanız farklı bir kaç program olduğunu görürsünüz. A.J. Hoge tarafından ilk çıkarılan dersler, Original Effortless English adıyla bir set olarak satılmaktadır. Bu setin içinde 40’ın üzerinde bölüm bulunmaktadır. Her bölümde; audio, vocabulary, mini story isimlerinde mp3 formatında dinleme dersleri vardır. Bazı bölümlerde Point of View isimli (aynı hikayenin farklı zamanlara uyarlanılarak anlatıldığı) dersler de vardır.Effortless English sisteminin en önemli dersi mini story dinle ve cevapla dersleridir.

Effortless English seti ile pratik yaparak yani İngilizce dinleyerek ve soru-cevap metodunu kullanarak İngilizce konuşabilirsiniz. Özellikle, ana sayfada göreceğiniz, bu setin son sürümü olan Power English setini kendini geliştirmek ve İngilizce konuşmak isteyen herkese tavsiye ediyoruz. Power English hakkında ayrıntılı bilgileri birazdan paylaşacağız. Ama şimdi aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayarak set içerisinden bir bölüm dersi ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip mp3 ve pdfformatındaki dersleri denemeye başlayabilirsiniz. İndireceğiniz bu bölümü en az 3-4 gün boyunca tekrarlı olarak dinlemek ve mini story dersindeki sorulara cevaplar vermeye çalışmak çok önemlidir.

Effortless English İndir

Effortless English sistemi hakkında fikir olabilmeniz adına, aşağıdaki linke tıklayıp Power English seti içinden bir bölümü ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

pdf-mp3-ingilizce-dersleri-indir

Effortless English İndirmek İçin Tıklayın!

Power English Seti İle Liderlik

Power English eğitim seti, İngilizce konuşma yeteneğini ilerletme anlamında alanında piyasadaki en iyi İngilizce eğitim setidir. Bu dersleri hazırlayıp seslendirmesini de kendisi yapmış olan A.J. Hoge, liderlik ve motivasyon konularında oldukça aktif bir insandır. Bu konularda bir sürü seminere katılmış, çokça kitap okumuş ve ciddi bir birikime sahip oldukça donanımlı bir kişidir.

Effortless English kurucusu A.J. Hoge, Power English eğitim setindeki dersleri hazırlarken; liderlik, motivasyon, hızlı öğrenme becerileri ve kişisel gelişim çatısı altında toplayabileceğimiz diğer tüm konularından faydalanmıştır. Set içindeki her bölümde bulunan “main audio” isimli dersin konusunu A.J’in okuduğu liderlik ve motivasyon temalı kitaplardan bir pasaj oluşturur. Böylece, pratik yaparak İngilizce konuşma becerinizi geliştirirken, bir yandan da size ilham verecek ve hayatınızda çok işinize yarayacak harika bilgiler edinmiş oluyorsunuz.

Biraz önce paylaştığımız linkten ücretsiz bir bölümü indirip, main audio dersinin konusunu dikkatlice inceleyin. Dünyaca ünlü kişisel gelişim ve yaşam koçu Tony Robbins’in “Unlimited” isimli kitabından çok faydalı bir bölümü işlediğini göreceksiniz. Diğer bölümlerde de bu tarz faydalı ve ilham verici bilgileri öğreneceksiniz. Tabi, başta söylediğimiz gibi dersin konusunu anlayacak seviyede İngilizce temel bilgilere sahip olmanız gerekiyor.

Effortless English ve Power English setlerinin size uygun olup olmadığını anlamak için yukarıda paylaştığımız ücretsiz derslere bakabilir veya şöyle bir test yapabilirsiniz. Aşağıdaki videoyu izleyip, dinlediklerinizi yüzde 90 oranında anlayabiliyorsanız bu dersleri kullanıp faydalanabilirsiniz demektir. Hem de bu videoda Power English setiyle ilgili ayrıntılı bilgiler bulacaksınız.

Power English İngilizce Eğitim Seti

Detaylı bilgi ve ücretsiz mail programı için burayı tıklayın!

Effortless English sistemin en son ve en iyi versiyonu Power English seti içerisinde 32 den fazla bölüm bulunur. Bu bölümlerin içinde main audio, vocabulary, mini story, point of view gibi dinleme dersleri vardır. Ancak en önemli ders, Mini Story dersidir. Bu derste bir hikaye dinlersiniz. Tekrarlı soru-cevap yönteminin kullanıldığı bu mini hikayeleri dinleyerek İngilizce dinleme, duyduğunu anlama, ve konuşma becerinizi çok hızlı geliştirebilirsiniz.

Effortless English Full Set İndirmek İçin Tıklayın!

Power English Seti Fiyatı

Öncelikle, Effortless English ve Power English setleri sadece internet üzerinden ve kendi resmi sitelerinden satılmaktadır. Ödeme işleminden sonra mail adresinize gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile üye sayfasından giriş yaparak derslerin listesini görüp, linklere tıklayarak tüm dersleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Fiyat konusunda son zamanlarda bir belirsizlik hakim. Daha doğrusu çeşitli fiyatları birkaç ay boyunca test ediyorlar. Şimdi Effortless English sitesine gittiğinizde Power English seti fiyatını 6×49 usd olarak görebilirsiniz. Yani altı taksitle 49 dolar, toplamda 294 dolar.

Ancak eski ve ilk fiyatı olan 97 usd fiyatı için kullanılan ödeme sayfasının linki halen çalışıyor. Bu indirimli ödeme linkini siteye yeni giren ziyaretçiler göremiyor. Ama bu indirimli linkten dersleri halen satın alıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Eğer Power English setini satın almayı düşünüyorsanız, acele edip aşağıdaki indirimli ödeme linkinden dersleri satın almanızı öneriyoruz.

İndirimli Fiyattan Satın Almak İçin Tıklayın!

Başlangıç ve Orta seviye için Rahat İngilizce Seti

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, videoyu izleyip de dinlediklerinizi yüzde 90 oranında anlayamadıysanız sizin için uygun olan, Rahat İngilizce eğitim seti olacaktır. Bu sette de tıpkı Effortless English gibi mini hikaye soru cevap yöntemiyle dinleyerek ve pratik yaparak İngilizce öğrenirsiniz. Bu set yeni başlayanlar için uygundur ve Türkçe desteklidir.

Rahat İngilizce Seti 80 TL indirim Kuponu

İngilizce seviyesi, henüz Power English setini kullanmak için yeterli olmayan ve başlangıç ile orta seviyeyi bizim Rahat İngilizce setimizde tamamlamak isteyen arkadaşlarımız için büyük bir indirim fırsatı hazırladık. Yukarıda paylaştığımız Power English indirimli ödeme linki üzerinden bu seti satın alanlara, Rahat İngilizce eğitim seti için 80 TL değerinde bir indirim kuponu göndereceğiz.

Sıfırdan İngilizce öğrenmeye başlayıp, akıcı İngilizce konuşabilecek ileri seviyelere kadar gelmek isteyenler bu fırsatı kaçırmasın. Rahat İngilizce seti ile, başlangıç seviyesinden orta seviyeye ortalama 3 aylık bir sürede gelmiş olacaksınız. Daha sonra Power English setini kullanarak 5 ayda İngilizce konuşmanızı geliştirmiş olacaksınız.

rahat-ingilizce-80-TL-indirim-kuponu

Rahat İngilizceden 80 TL İndirim Kuponu Kazanmak İçin:

  1. Power English seti indirimli ödeme linki üzerinden Power English derslerini satın alın.
  2. İsim, soy isim, email adresiniz ve dersleri satın aldığınız tarih bilgilerinidestek@rahatingililzce.com adresinse mail olarak gönderin.
  3. Size göndereceğimiz 80 TL değerinde indirim kuponunu kullanarak, Rahat İngilizce setine 257 TL yerine sadece 177 TL’ye sahip olun.