Effortless English Seti İle Pratik İngilizce Öğren

Effortless English seti, orta ve üzeri İngilizce bilgisine sahip olan okuduğu ve dinlediği İngilizceyi anlayan ama akıcı İngilizce konuşamayanlar için geliştirilmiş bir sistemdir. Amerikan vatandaşı A.J. Hoge tarafından derlenip geliştirilmiş bir İngilizce eğitim setinin de adıdır. Yaklaşık 9 yıldır piyasada olan bu sistem, okullarda ve kurslarda orta ve ileri düzey İngilizce seviyesine kadar gelip, bir türlü istediği gibi İngilizce konuşamayanlara yardımcı  olmuştur.

AJ-Hoge_effortless-englishSon zamanlarda gittikçe popüler olan Effortless English seti, dinleme ağırlıklı bir eğitim metodunu ve soru cevap hikayelerini kullanarak pratik İngilizce konuşma yeteneğinizi geliştirmeyi hedefler. Set içerisinde mp3 formatında audio dinleme dersleri ile bu derslere ait textler vardır. Yani Effortless English seti, multimedya CD ler gibi bir bilgisayar programı değildir. Mp3 derslerini bilgisayarınıza indirip dinleyerek İngilizcenizi geliştirirsiniz. İsterseniz bu mp3 derslerini telefona, tablete ya da mp3 çalara kopyalayıp istediğiniz yerde de dinleyerek İngilizce öğrenebilirsiniz.

Yeri gelmişken belirtelim ki Effortless English seti, Türkçe destekli olmadığı için temel düzeyde olan ve sıfırdan yeni başlayanlar için uygun bir set değildir. Bu set, “İngilizceyi anlıyorum ama konuşamıyorum” diyenler için biçilmiş kaftan gibidir. Bir başka ifadeyle bu set, orta seviye (B2) diye bilinen upper-intermediate ve üzerindeki arkadaşların, akıcı İngilizce konuşmayı geliştirmek isteyenler için idealdir.

Effortless English sitesine bakarsanız farklı bir kaç program olduğunu görürsünüz. A.J. Hoge tarafından ilk çıkarılan dersler, Original Effortless English adıyla bir set olarak satılmaktadır. Bu setin içinde 40’ın üzerinde bölüm bulunmaktadır. Her bölümde; audio, vocabulary, mini story isimlerinde mp3 formatında dinleme dersleri vardır. Bazı bölümlerde Point of View isimli (aynı hikayenin farklı zamanlara uyarlanılarak anlatıldığı) dersler de vardır.Effortless English sisteminin en önemli dersi mini story dinle ve cevapla dersleridir.

Effortless English seti ile pratik yaparak yani İngilizce dinleyerek ve soru-cevap metodunu kullanarak İngilizce konuşabilirsiniz. Özellikle, ana sayfada göreceğiniz, bu setin son sürümü olan Power English setini kendini geliştirmek ve İngilizce konuşmak isteyen herkese tavsiye ediyoruz. Power English hakkında ayrıntılı bilgileri birazdan paylaşacağız. Ama şimdi aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayarak set içerisinden bir bölüm dersi ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip mp3 ve pdfformatındaki dersleri denemeye başlayabilirsiniz. İndireceğiniz bu bölümü en az 3-4 gün boyunca tekrarlı olarak dinlemek ve mini story dersindeki sorulara cevaplar vermeye çalışmak çok önemlidir.

Effortless English İndir

Effortless English sistemi hakkında fikir olabilmeniz adına, aşağıdaki linke tıklayıp Power English seti içinden bir bölümü ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

pdf-mp3-ingilizce-dersleri-indir

Effortless English İndirmek İçin Tıklayın!

Power English Seti İle Liderlik

Power English eğitim seti, İngilizce konuşma yeteneğini ilerletme anlamında alanında piyasadaki en iyi İngilizce eğitim setidir. Bu dersleri hazırlayıp seslendirmesini de kendisi yapmış olan A.J. Hoge, liderlik ve motivasyon konularında oldukça aktif bir insandır. Bu konularda bir sürü seminere katılmış, çokça kitap okumuş ve ciddi bir birikime sahip oldukça donanımlı bir kişidir.

Effortless English kurucusu A.J. Hoge, Power English eğitim setindeki dersleri hazırlarken; liderlik, motivasyon, hızlı öğrenme becerileri ve kişisel gelişim çatısı altında toplayabileceğimiz diğer tüm konularından faydalanmıştır. Set içindeki her bölümde bulunan “main audio” isimli dersin konusunu A.J’in okuduğu liderlik ve motivasyon temalı kitaplardan bir pasaj oluşturur. Böylece, pratik yaparak İngilizce konuşma becerinizi geliştirirken, bir yandan da size ilham verecek ve hayatınızda çok işinize yarayacak harika bilgiler edinmiş oluyorsunuz.

Biraz önce paylaştığımız linkten ücretsiz bir bölümü indirip, main audio dersinin konusunu dikkatlice inceleyin. Dünyaca ünlü kişisel gelişim ve yaşam koçu Tony Robbins’in “Unlimited” isimli kitabından çok faydalı bir bölümü işlediğini göreceksiniz. Diğer bölümlerde de bu tarz faydalı ve ilham verici bilgileri öğreneceksiniz. Tabi, başta söylediğimiz gibi dersin konusunu anlayacak seviyede İngilizce temel bilgilere sahip olmanız gerekiyor.

Effortless English ve Power English setlerinin size uygun olup olmadığını anlamak için yukarıda paylaştığımız ücretsiz derslere bakabilir veya şöyle bir test yapabilirsiniz. Aşağıdaki videoyu izleyip, dinlediklerinizi yüzde 90 oranında anlayabiliyorsanız bu dersleri kullanıp faydalanabilirsiniz demektir. Hem de bu videoda Power English setiyle ilgili ayrıntılı bilgiler bulacaksınız.

Power English İngilizce Eğitim Seti

Detaylı bilgi ve ücretsiz mail programı için burayı tıklayın!

Effortless English sistemin en son ve en iyi versiyonu Power English seti içerisinde 32 den fazla bölüm bulunur. Bu bölümlerin içinde main audio, vocabulary, mini story, point of view gibi dinleme dersleri vardır. Ancak en önemli ders, Mini Story dersidir. Bu derste bir hikaye dinlersiniz. Tekrarlı soru-cevap yönteminin kullanıldığı bu mini hikayeleri dinleyerek İngilizce dinleme, duyduğunu anlama, ve konuşma becerinizi çok hızlı geliştirebilirsiniz.

Effortless English Full Set İndirmek İçin Tıklayın!

Power English Seti Fiyatı

Öncelikle, Effortless English ve Power English setleri sadece internet üzerinden ve kendi resmi sitelerinden satılmaktadır. Ödeme işleminden sonra mail adresinize gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile üye sayfasından giriş yaparak derslerin listesini görüp, linklere tıklayarak tüm dersleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Fiyat konusunda son zamanlarda bir belirsizlik hakim. Daha doğrusu çeşitli fiyatları birkaç ay boyunca test ediyorlar. Şimdi Effortless English sitesine gittiğinizde Power English seti fiyatını 6×49 usd olarak görebilirsiniz. Yani altı taksitle 49 dolar, toplamda 294 dolar.

Ancak eski ve ilk fiyatı olan 97 usd fiyatı için kullanılan ödeme sayfasının linki halen çalışıyor. Bu indirimli ödeme linkini siteye yeni giren ziyaretçiler göremiyor. Ama bu indirimli linkten dersleri halen satın alıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Eğer Power English setini satın almayı düşünüyorsanız, acele edip aşağıdaki indirimli ödeme linkinden dersleri satın almanızı öneriyoruz.

İndirimli Fiyattan Satın Almak İçin Tıklayın!

Başlangıç ve Orta seviye için Rahat İngilizce Seti

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, videoyu izleyip de dinlediklerinizi yüzde 90 oranında anlayamadıysanız sizin için uygun olan, Rahat İngilizce eğitim seti olacaktır. Bu sette de tıpkı Effortless English gibi mini hikaye soru cevap yöntemiyle dinleyerek ve pratik yaparak İngilizce öğrenirsiniz. Bu set yeni başlayanlar için uygundur ve Türkçe desteklidir.

Rahat İngilizce Seti 80 TL indirim Kuponu

İngilizce seviyesi, henüz Power English setini kullanmak için yeterli olmayan ve başlangıç ile orta seviyeyi bizim Rahat İngilizce setimizde tamamlamak isteyen arkadaşlarımız için büyük bir indirim fırsatı hazırladık. Yukarıda paylaştığımız Power English indirimli ödeme linki üzerinden bu seti satın alanlara, Rahat İngilizce eğitim seti için 80 TL değerinde bir indirim kuponu göndereceğiz.

Sıfırdan İngilizce öğrenmeye başlayıp, akıcı İngilizce konuşabilecek ileri seviyelere kadar gelmek isteyenler bu fırsatı kaçırmasın. Rahat İngilizce seti ile, başlangıç seviyesinden orta seviyeye ortalama 3 aylık bir sürede gelmiş olacaksınız. Daha sonra Power English setini kullanarak 5 ayda İngilizce konuşmanızı geliştirmiş olacaksınız.

rahat-ingilizce-80-TL-indirim-kuponu

Rahat İngilizceden 80 TL İndirim Kuponu Kazanmak İçin:

  1. Power English seti indirimli ödeme linki üzerinden Power English derslerini satın alın.
  2. İsim, soy isim, email adresiniz ve dersleri satın aldığınız tarih bilgilerinidestek@rahatingililzce.com adresinse mail olarak gönderin.
  3. Size göndereceğimiz 80 TL değerinde indirim kuponunu kullanarak, Rahat İngilizce setine 257 TL yerine sadece 177 TL’ye sahip olun.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.