En İyi İngilizce Eğitim Seti Hangisi?

Bu konumuzda size, yeni yeni satışa sunulmuş olan ve çok iyi olduğunu düşündüğüm bir İngilizce eğitim setinden bahsedeceğim. Klasik İngilizce eğitiminde yapılmakta olan yanlışlardan ve hatalı İngilizce öğrenme metotlarından her fırsatta bahsediyorum. Söz konusu hataları bırakıp uygun tekniklerle İngilizce öğrendiğinizde, çok daha çabuk ve kolay İngilizce öğrenebileceğinizi belirtiyorum.

Hepsinden önemlisi, İngilizce öğrenmekle yetinmeyip güzel İngilizce konuşmak istiyorsanız bu uygun yöntemleri kullanmanız gerekiyor. Daha önce sizlere Effortless English ve Power English İngilizce eğitim setini anlatmış ve önermiştim. Ancak bu setler, dinlediği ve okuduğu İngilizceyi anlayabilen ancak istediği düzeyde akıcı olarak İngilizce konuşamayanlara yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Kısacası yeni başlayanlar ve orta seviye arası için uygun setler değildir. Çünkü derslerin anlatım dili tamamen İngilizcedir ve Türkçe destek yoktur.

Yeni başlayanlar ve orta seviye arası için Rahat İngilizceyi tavsiye ediyoruz. Rahat İngilizce eğitim seti de, Effortless English’e benzeyen aynı zamanda uygun İngilizce öğrenme yöntemlerini uygulayan dijital (mp3 dersleri olan) bir İngilizce eğitimidir.

Rahat İngilizce setinin içerisinde 20 ayrı konudan (hikayeden) oluşan ders bölümü bulunuyor (toplam yüz yirmi sesli audio dersi ve bununla birlikte pdf metin dökümanları). Bu dersler genel olarak; kişisel gelişim andıran ve bizlere ilham veren, başarılı insanların yaşamlarından kesitler içeren küçük hikayelerden oluşuyor. Eğitim konularının ilginç ve kolay olması, sizin daha çok dinlemek istemenizi ve böylece İngilizcenizi daha çok ilerletmenizi sağlıyor.

Rahat İngilizce setinin, 5 gün süren, hızlı, etkili ve kolay İngilizce öğrenme tekniklerinden oluşan prensipleri bulunmakta. Söz konusu kuralları ve bununla birlikte örnek İngilizce dinleme ve konuşma derslerini önümüzdeki zamanlarda sizlerle Türkçe olarak vereceğim. İsterseniz Rahat İngilizce web sitesini inceleyerek söz konusu ücretsiz dersler için mail üyeliğinizi yapabilirsiniz. Bu şekilde 5 gün boyunca her gün bir e-mail ile birlikte söz konusu kuralları İngilizce olarak öğrenebilirsiniz.

Hikayeler Dinleyerek İngilizce Öğren

Hayat kısa: İngilizce çalışmayı bırakın, İngilizceyi kullanmaya başlayın. Rahat İngilizce ile birlikte İngilizce başarıya açılan yolunuz konuşmak ve dinlemekten geçer. İngilizce çalışmaktan bunaldınız mı? O zaman yalnız değilsiniz.

İngilizce ezberlemek, iyi konuşmanızı sağlamaz. Çok daha iyi bir yöntem var. Güzel İngilizce konuşan biri olabilmek için, daha fazla konuşmaya ihtiyacınız var. İngilizce konuşmaları çok daha iyi anlamak için daha çok dinlemeniz gereklidir.

İşte problem: daha çok İngilizce dinlemek ve bununla birlikte konuşmak için yeterli şansınız yok. İngilizceyi kullanmak için yeterli imkanınız yok. İşte çözüm: Aktif dinleme ve konuşma yaşanmış hikayeler. Rahat İngilizce eğitim setinde şunları öğreneceksiniz:

  • İstediğiniz yerde ve istediğiniz zaman öğreneceksiniz.
  • Dinleyerek ve Konuşarak İngilizce öğreneceksiniz.
  • Düşünmeden rahatça konuşacaksınız.
  • Günlük İngilizce konuşmaları anlayacaksınız.

en-iyi-ingilizce-eğitim-seti
Dikkat edin İngilizce; çalışmak için değil, konuşmak içindir.

Rahat İngilizce Setini 1 Numara Yapan Nedir?

Rahat İngilizce, en sevilen, enteresan aynı zamanda pratik İngilizce derslerini göreceğiniz tek yerdir. Biz buna Rahat İngilizce adını verdik çünkü bu sistemde ders kitapları, sınavlar, testler ve stres yoktur. Öğrenme yerini ve zamanını kendiniz belirler ve eğlenceli hikayeler dinleyerek İngilizce öğrenirsiniz. Böylece tekrar tekrar dinlemek isteyeceğiniz oldukça enteresan bir İngilizce içerik bulacaksınız. Bu dersler, sizi daha fazla dinlemek ve konuşmak için motive eder.

Diğer İngilizce eğitim setlerinde bu tip hikayeler bulamazsınız. Bu dersler sizleri tabi olarak daha fazla İngilizce dinlemeye ve daha fazla İngilizce konuşmaya cesaretlendiriyor. İşte bu yüzden Rahat İngilizce eğitim seti alanında en iyisidir.

Aşama Aşama İngilizce Akıcı Konuşma Rehberi

Eğer İngilizceyi kullanmaya (çalışmaya değil) her gün 15 dakika ayırırsanız, İngilizceniz çok güzel ilerleyecektir. Gün geçtikçe İngilizce dinlemenizi, konuşmanızı, telaffuzunuzu, gramerinizi ve ayrıca kelime hazinenizi geliştirecek, takibi kolay bir çalışma programınız olacak.

Rahat İngilizce eğitim seti, 20 bölümü kapsayan ortalama 3 aylık bir kurstur. Ama öğrencilerimiz bu kursun faydalarını daha hızlı fark ederler. Çünkü biz, İngilizce çalışmaya değil, İngilizceyi kullanmaya odaklanıyoruz. İşte bu sebepten İngilizcenizi çok daha çabuk geliştirebiliyorsunuz. Neticeyi görmeye başladıkça bunu anlayacaksınız.

Daha basit ve daha çabuk İngilizce konuşmaya başladıkça, kendinizdeki bu ilerlemeyi fark edeceksiniz. Mini hikaye İngilizce konuşma dersleri, gelişiminizi açıkça fark etme şansı sağlayacak. İngilizce konuşmaları kolayca anlayabilir hale geldiğinizde İngilizce dinleme yeteneğinizin çok daha iyi hale geldiğini fark edeceksiniz.

Her yerde, Her zaman! Öğrenme Şu an Başlayın!

İngilizce Hikayeler Kursu dijital derslerden oluşur. Dersleri hemen bugün indirebilir ve şu anda çalışmaya başlayabilirsiniz. Beklemek yok. Ekstra kargo parası ödemek yok. Dersleri şimdi alın. Hemen şimdi, bugün öğrenmeye başlayın.

Aynı zamanda derslerimizi her yerde kullanabilirsiniz. Bilgisayarda, mp3 player veya iPod cihazlarda veya telefonunuza göndererek dersleri kullanabilirsiniz. İstediğiniz mekanda İngilizce çalışma ve konuşma egzersizi yapabilirsiniz. Bu özellik, zamana ihtiyacı olan hareketli, meşgul insanlar için mükemmeldir. Bundan sonra, “İngilizce için imkanım yok” tarzda bahanelere yer yok.

Rahat İngilizce eğitim setinin fiyatı 257 TL’dir.  Şimdi bu indirimli fiyattan derslerinizi hemen satın alıp şimdi bilgisayarınıza indirerek, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman dinleyerek ve konuşma pratiği yaparak İngilizce öğrenebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak ve dersleri indirmek için burayı tıklayın!

Benzer Yazılarımız:

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.