Rahat İngilizce Video

rahatingvideoMerhaba değerli arkadaşlar, “Rahat İngilizce Eğitim Seti” nin kurucusu Fatih Erdem tarafından hazırlanan videoyu sizlerle paylaşmak istedim. Bu videoda Fatih Hocamız bizlere Rahat İngilizce Eğitim Seti ile ingilizce eğitiminin en verimli şekilde nasıl aktarıldığından ve bu setin faydalarından bahsetmektedir.

Klasik ezberci eğitimin dışına çıkıldığı, esas olan kalıcı öğrenmenin amaçlanarak hazırlandığı aşikar olan Rahat İngilizce Eğitim Seti ile pratik İngilizce öğrenebilirsiniz.

Bu sistemde sınavlar ve stres yok. Tamamen rahat bir şekilde mp3 İngilizce derslerini dinleyerek İngilizce öğrenebilirsiniz. Bu setin en güçlü dersi ise mini hikaye soru cevap dersleridir. Günlük hayatta en çok kullanılan cümle yapılarına odaklanarak her bölümde bir konuya odaklanan mini hikaleleri dinleyerek İngilizce öğrenirsiniz. Hikayelerle ilgili sorulan kolay sorulara yüksek sesle cevaplar vererek pratik İngilizce konuşmayı hayata geçirirsiniz. Her bölümü en az 3-4 gün boyunca bol tekrarlı olarak çalışırsanız İngilizce cümle yapılarını beynimizin otomatik olarak kullanacağı şekilde öğrenmiş oluruz.

Bu da size, okullarda ve çoğu İngilizce kurslarında tekrarlanan klasik eğitim sisteminin ezberci yaklaşımından farklı olarak öğrendiğiniz İngilizce kelimeleri ve grameri hayata geçirme fırsatı sunar.

Eğer orta seviye ve üzerinde İngilizce bilgisine sahipseniz, aynı mini hikaye soru-cevap sistemi kullanan Effortless English seti derslerini kullanarak akıcı İngilizce konuşma becerisi kazanabilirsiniz.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.